Mine Tugay’a estetik kabusu: ‘Cerraha inandım ama…’


Yaptırdığı estetik operasyonla sık sık konuşan Mine Tugay’ın estetik mağduru olduğu ortaya çıktı. Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre, yaptırdığı dolgudan sonra yaşadığı pişmanlığı anlattı.

Şamdan Plus’a röportaj veren ünlü oyuncu Mine Tugay, samimi açıklamalarda bulundu. Geçen yıl yüzündeki estetik müdahalelerden dolayı çok konuşulan Mine Tugay yaşadıklarını ilk kez açıkladı.

Yalı Çapkını dizisindeki dolgularıyla da hayranlarını şaşırtan Tugay’ın 10 yıl önce sol gözünün altına dolgu yaptırdığı, dolgunun donduğu ve çözümü için birçok kez ameliyat olduğu ortaya çıktı.

Geçen yıl ise bunu tamamen çözebileceğini söyleyen bir doktora inandığını ifade eden Tugay, bu ameliyat sonrası birçok sorun yaşadığını aktardı.

Mine Tugay “Ünlü estetikçi, ameliyatta yüzüme kendi estetik zevklerine göre çeşitli dolgular yapmış ve aylarca bunun bana ödem olduğunu iddia etti” dedi.

Dizideki farklı görüntüsünün sebebinin bu olduğunu belirten Tugay, kendisine bunları yaşatanın ünlü bir estetikçi olduğunu söyledi.

Estetik ameliyatı olmayı düşünenleri bir kez daha düşündüren açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x